Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Gabče - Kapely

Po prvních pokusech se skupinou svého otce "Iron Maiden Revival Otrokovice" začala pravidelně veřejně vystupovat se skupinou "Bite Hazard".
Z tohoto období pocházejí vynikající studiové nahrávky cover verzí skladeb Still Of The Night (Whitesnake) nebo How Much Love (Vixen).
Poté spolupracovala s olomouckým rockovým muzikantem Davidem Spilkou a skupinou James D.S. Společně nahráli duet Away From Eden na CD Ghost skupiny James D.S. a s touto skupinou vystoupila také na zimním koncertu Masters Of Rock ve Zlíně.

Následovalo přechodné období a vystupování s regionálně známými kapelami Fragmentary, Memoria a Meryland.
Z období jejího působení v kapele Meryland pocházejí dvě úspěšné studiové video nahrávky skladeb Barracuda (Heart) a Love Hurts (Nazareth).
Obnovený Meryland se stal její doprovodnou kapelou. Společně absolvovali od léta 2011 do léta 2012 mnoho koncertů v Čechách, na Moravě i na Slovensku.
Spolupráce s Merylandem skončila v létě 2012, kdy přešla pod agenturu Lewron music známého producenta Leška Wronky a zahájila další kapitolu své umělecké dráhy s novou kapelou, kterou si sama vybírala v konkurzu.